Smiley face

درباره ما

تیکت هال چیست؟

با توجه به مشغله روزمره انسان ها و پیشرفت علم و تکنولوژی در جوامع امروزی، همه ما برای مدیریت برنامه ها و فعالیت های اجتماعی از یک سو و صدالبته فعالیت های تجاری از سوی دیگر نیازمند تعیین هدف، برنامه ریزی، اجرا، اطلاع از گزارش ها و... هستیم. مدیریت این فرآیندها همواره دغدغه ای جدی برای افراد محسوب می شود.

تیکت هال با استفاده از تکنولوژی های روز جهان و با به کارگیری تجربه های برگزارکنندگان رویدادها بهترین ابزار برای برطرف کردن این دغدغه را فراهم کرده است.

با تیکت هال به راحتی رویداد خود را ایجاد و مدیریت کنید و از وقت خود بیشترین استفاده را ببرید.

ما در تمامی این مراحل در کنارتان هستیم.


تیکت هال چگونه کار می کند؟

شما میتوانید پس از عضویت در سیستم با توجه به دستوالعمل کار با سیستم که در قسمت راهنما بلیت رویداد مورد نظر خود را خریداری نمایید.

اگر قصد فروش بلیت رویدادی را دارید باید پس از عضویت در سیستم با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از بررسی مجوزهای لازم برای فروش، اکانت شما را به منظور درج رویداد و اطلاع از آمار فروش و شرکت کنندگان ارتقاء می دهند.

کسب و کار خود را تبلیغ کنید

تیکت هال راه بهتری برای معرفی خدمات و محصولات شماست. در کمترین زمان به تمامی شهر معرفی خواهید شد. درها را باز کنید تا مشتریان جدید خود را ببینید.

از خدمات تبلیغاتی بدون ریسک لذت ببرید!

مدل تبلیغاتی ما متفاوت از مدل های قدیمی می باشد. شما می توانید نتیجه را به سرعت سنجیده و عمل کنید. شما هزینه اولیه ای را پرداخت نمی کنید!

به راحتی معروف شوید!

جمعیت و مخاطبین ما مشتریانی از اقشار مختلف و بسیار زیادند! این مشتریان تخفیفان شما را در شبکه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter با دوستان خود به اشتراک خواهند گذاشت و به راحتی شناخته خواهید شد!


اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند فروش بلیت و مدیریت شرکت کنندگان دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس info[at]tickethall[dot]ir ارسال نمائید.

دفتر مرکزی: نجف آباد، بلواربهارستان، خیابان شهید بهرامی، کوچه شهید ربیعیان، پلاک 20

شماره پشتیبانی: 09162392091

شماره تماس: 03142658097

اکانت تلگرام: eliyaomid@


مجوزها:

logo-enamad logo-samandehi
تماس با ما ثبت پیشنهادات، انتقادات، شکایات
خبرنامه برای دریافت اطلاعات جدیدترین رویدادها و تخفیف ها ثبت نام کنید.
مشخصات تماس 24/7

پشتیبانی: 09162392091

مجوزها enamad-logoenamad-logo