Smiley face

رزرو باشگاه پینت بال شایراد

 • سازمان برگزار کننده: باشگاه پینت بال شایراد
 • مکان برگزاری: ضلع شرقی استادیوم آزادی بعد از فدراسیون تیراندازی، مجموعه کارتینگ آزادی، باشگاه پینت بال شایراد
 • شروع ثبت نام: جمعه 01 بهمن 1395
 • مهلت ثبت نام: دوشنبه 30 اسفند 1395
رزرو باشگاه پینت بال شایراد
 • توضیحات:

  قیمت مصوب باشگاه برای سال 95 به صورت زیر می باشد:

  ورودی: برای هر نفر 11000 تومان می باشد.

  هر بسته گلوله: قیمت هر بسته گلوله پینت بال 50 تایی 9000 تومان می باشد.

  قیمت هر باکس: قیمت هر باکس 2000 عددی پینت بال جهت بازی در حالت عادی  360000 تومان می باشد که در صورت خرید 1 باکس کامل در هر سانس به صورت یکجا و در ابتدای سانس می توانید از تخفیف 40000 تومانی برخوردار شده و به این ترتیب قیمت هر بسته گلوله پینت بال 8000 تومان خواهد گردید.

     پرسش: حداقل و حداکثر نفرات جهت رزرو سانس های تفریحی و آزاد چند نفر باید باشد؟

  پاسخ: حداقل تعداد نفرات جهت رزرو سانس های تفریحی 8 نفر و حداکثر آن 20 نفر می باشد. البته این تعداد نفرات پیشنهاد باشگاه جهت لذت بردن هر چه بیشتر از بازی پینت بال می باشد و لذا این تعداد نفرات به صورت توافقی با باشگاه و در صورت رضایت مشتریان عزیز قابل تغییر خواهد بود.

  پرسش: حداقل و حداکثر نفرات جهت رزرو مدارس و شرکت ها به چه شکل می باشد؟

  پاسخ: روند کاری باشگاه در مورد مدارس و شرکت ها به طور کلی با سانس های آزاد متفاوت می باشد و لذا هیچگونه محدودیتی در زمینه نفرات برای مدارس و شرکت ها در نظر گرفته نشده است. تمامی مدارس و شرکت های علاقه مند می توانند جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با خانم عسگری در باشگاه تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

  پرسش: چگونه می توانم از تمیز بودن لباس ها و تجهیزات دریافتی اطمینان حاصل نمایم؟

  پاسخ: باشگاه پینت بال شایراد به عنوان معتبرترین باشگاه پینت بال کشور همواره تاکید بر داشتن بالاترین سطح استاندارد جهت ارائه خدمات به مشتریان را دارد و از این رو تمامی لباس ها بعد از پایان هر سانس به وسیله مواد شوینده و بخار مورد شستشو قرار می گیرند. لذا عزیزان اطمینان داشته باشند که تمامی این تجهیزات به صورت کاملا پاکیزه تحویل ایشان می گردد.

  پرسش: آیا بعد از رزرو سانس می توانم آن را لغو نمایم؟

  پاسخ: به جهت شلوغ بودن سانس های باشگاه بعد از رزرو سانس امکان لغو نمودن آن به هیچ وجه میسر نمی باشد چرا که انجام این کار باعث وارد آوردن خسارت مالی زیادی به باشگاه می گردد.

  پرسش: تعداد نفرات ما کمتر از حداقل تعداد نفرات ورودی است، حال باید چه کنیم؟

  پاسخ: در صورتی که تعداد نفرات شما کمتر از 8 نفر می باشد می توانید با هماهنگی باشگاه و در صورت تمایل به سانس های دیگر ملحق شوید و از این بازی لذت ببرید.

  پرسش: آیا رنگ ناشی از اصابت توپ پینت بال به لباس، بدن و کفش قابل شستشو می باشد؟

  پاسخ: بلی. تمامی لکه های رنگی ناشی از برخورد توپ های پینت بال به راحتی و تنها با استفاده از آب قابل شستشو می باشد.

  پرسش: بهتر است تا برای بازی چه لباسی بپوشم؟

  پاسخ: از آن جا که پینت بال یک ورزش بسیار پر جنب و جوش می باشد لذا بازیکنان باید از لباس ها ورزشی و سایر لباس های راحت استفاده نمایند تا بتوانند به راحتی از این بازی لذت ببرند. همچنین توصیه اکید می گردد که به جای استفاده از کفش های معمول، از کفش های ورزشی استفاده گردد.

  پرسش: از چند روز قبل باید جهت رزرو سانس اقدام نمایم:

  پاسخ: برای رزرو سانس در روزهای تعطیل و همچنین آخر هفته بهتر است تا حداقل از 3 روز قبل اقدام به رزرو سانس انجام گیرد اما در روزهای عادی و میان هفته رزرو میتواند در همان روز انجام پذیرد.

  پرسش: از چه نوع گلوله پینت بالی در باشگاه شایراد استفاده می گردد؟

  پاسخ: از آن جا که باشگاه پینت بال شایراد خود نمایندگی انحصاری گلوله های پینت بال بنکس در ایران می باشد لذا تمامی گلوله های استفاده شده در این باشگاه از نوع پریمیوم بوده که مخصوص مسابقات بین المللی می باشد. قابل ذکر است که در حال حاضر گلوله های پینت بال بنکس با کیفیت ترین نوع گلوله در کشور می باشد و در سه درجه کیفی فیلد، تورنمنت و پریمیوم به تمامی باشگاه های کشور ارسال می گردد.

  پرسش: آیا می توانم از گلوله های شحصی خودم در باشگاه استفاده نمایم؟

  پاسخ: خیر به هیچ وجه. مراجعه کنندگان عزیز تنها مجاز به استفاده و خرید گلوله پینت بال در داخل باشگاه می باشند و به هیچ وجه مجاز به استفاده از گلوله های شخصی خود نمی باشند.

  پرسش: من تا به حال پینت بال بازی نکرده ام، آیا می توانم از این بازی لذت ببرم؟

  پاسخ: یادگیری این ورزش جهت تفریح بسیار ساده می باشد و مشتریان عزیز تنها با آموزشی چند دقیقه ای که در داخل باشگاه صورت می گیرد می توانند از بازی کردن پینت بال به همراه دوستان خود لذت ببرند.

 • توجه:این رویداد صرفا جهت اطلاع رسانی ثبت شده است. لطفا قبل از هرگونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد استعلام نمایید.
 • برچسب ها

 • پرسش و پاسخ

  برای ثبت پرسش باید در تیکت هال ثبت نام کنید، و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه برای دریافت اطلاعات جدیدترین رویدادها و تخفیف ها ثبت نام کنید.
مشخصات تماس 24/7

پشتیبانی: 09162392091

مجوزها