Smiley face

خرید بلیط مجموعه تفریحی، ورزشی و پارک آبی کوثر

 • سازمان برگزار کننده: مجموعه تفریحی، ورزشی و پارک آبی کوثر
 • مکان برگزاری: شیراز. بلوار فرهنگ شهر. ایستگاه 11
 • شروع ثبت نام: سه شنبه 19 مرداد 1395
 • مهلت ثبت نام: چهارشنبه 31 شهریور 1395
خرید بلیط مجموعه تفریحی، ورزشی و پارک آبی کوثر
 • توضیحات:

  نشاط + سلامتی = ورزش 

  با توجه به پیشرفت های روز افزون تکنولوژی و صنعت و با توجه به افزایش رفاه اجتماعی ، شواهد نشان میدهد که مردم اشتیاقی به هزینه و صرف درآمدهای اضافی خود از طریق سیر و سفر دارند . امروزه تنها دلیل سفر به شهر ها جاذبه های طبیعی  و آثار باستانی نیست بلکه هتل های مدرن ، دریاچه های مصنوعی ، استخرهای مجهز و پارک های آبی سرپوشیده نیز نقش مهمی در جذب توریست و درآمدزایی دارد . در دنیای امروز ، توریست نقش مهمی در توسعه اقتصادی شهرها دارد .

  به بیانی دیگر ، گسترش صنعت گردشگری ، توسعه اقتصادی و به دنبال آن ، تعاملات انسانی را به همراه دارد و هر کشوری سعی دارد با به وجود آوردن امکانات رفاهی و تفریحی در شهرهایش از مزایای اقتصادی صنعت گردشگری بهره ببرد .

  پارک های آبی بزرگ می توانند یکی از عوامل جذب توریست و اشتغال زایی در شهر ها و کشورها باشند
  مجموعه پارک آبی کوثر مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و استاندارهای بین المللی احداث شده تا مردم شیراز و شهرهای اطراف آن بتوانند از فضایی بی نظیر در کشور لذت ببرند.

  این مجموعه در آن واحد ظرفیت پذیرش 300 نفر را دارد. مجموعه پارک آبی و استخر سرپوشیده کوثر دارای امکاناتی نظیر سرسره های مهیج، چاله فضایی، وسایل بازی ویژه کودکان،  توپ  موج ، سونا ، استخر ، جکوزی ، سالن های بدنسازی و ماساژو موسیقی در زیر آب   می باشد . ضمن اینکه فضاهای جانبی همانند  کافی شاپ و ایستگاه آبمیوه هم پذیرای علاقه مندان می باشد.

  آنچه دراین میان جالب توجه است این است که بانوان هم می توانند 4 روز در هفته از امکانات پارک آبی کوثر استفاده کنند .

  لازم به ذکر است آبی که در این مجموعه استفاده می شود، به لحاظ ترکیبات، ترکیبی نزدیک به آب معدنی دارد و با تمهیدات اندیشده شده همواره زلالی ویژه ای دارد.

  بهداشت و پاکیزگی آب و محیط و حفظ سلامت مراجعین ، اولین و مهمترین هدف مجموعه پارک آبی کوثر می باشد .

 • توجه:این رویداد صرفا جهت اطلاع رسانی ثبت شده است. لطفا قبل از هرگونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد استعلام نمایید.
 • برچسب ها

 • پرسش و پاسخ

  برای ثبت پرسش باید در تیکت هال ثبت نام کنید، و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه برای دریافت اطلاعات جدیدترین رویدادها و تخفیف ها ثبت نام کنید.
مشخصات تماس 24/7

پشتیبانی: 09162392091

مجوزها