Smiley face

خرید بلیت اینترنتی استخر دریا قم

 • سازمان برگزار کننده: استخر دریا
 • مکان برگزاری: قم، بلوار خلیج فارس، جنب میدان بقیه الله جمکران
 • شروع ثبت نام: سه شنبه 01 تیر 1395
 • مهلت ثبت نام: پنجشنبه 31 تیر 1395
خرید بلیت اینترنتی استخر دریا قم
 • توضیحات:

  آنچه مجتمع تفریحی ورزشی دریا را متمایز ساخته است مدیریت منحصر بفرد آن می باشد. مجتمع دریا به این نیت تاسیس شد تا افتخاری ارزشمند برای استان قم محسوب شود و این نیت خیر خواهانه قطعا با فکر کسب درامد نیز نبوده است. مدیریت در این مجتمع به سبک مدرن و با نگاه امروز می باشد و تنها با یکبار تجربه در این مجتمع خواهید دید که هیچ نکته ای از نگاه گروه مدیریتی دور نمانده است.

  استخر کودکان
  مجتمع تفریحی ورزشی دریا مجهز به استخر کودکان می باشد. این استخر با نهایت دقت نظر جهت امنیت کودکان تهیه شده است. استخر کودکان در فضایی شاد، مناسب برای سلیقه ی کودکان است و دارای سر سره آبی برای کودکان می باشد. این استخر دارای نورپردازی بسیار جذاب است. استخر کودکان دریا با عمق کم و آبی تازه بدون کلر یا هر گونه ماده ی مضر است. استخر کودکان در نزدیکی استخر بزرگ ایجاد شده و در حین شنا در استخر بزرگ قادر خواهید بود ناظر بر احوال کودک خود نیز باشید. استخر کودکان علاوه بر محیط شاد و کودکانه، مجهز به پخش صدای دریا جهت آرامش بیشتر کودک نیز می باشد و با تجربه ی کودک در این استخر او قادر به شنا در محیط شبه دریا خواهد بود.

  تونل مه
  مجتمع تفریحی ورزشی دریا مجهز به تونل مه می باشد. به طور قطع می توان گفت که تونل مه دریا یک ویژگی منحصر بفردی است که شما کمتر در مکانهای دیگر قادر به تجربه کردن آن می باشد. تونل مه دریا مکانی است استثنایی، که فضای درون آن از اکسیژن خالی است . اگر از بیماری های تنفسی و آسم دچار مشکل شده اید و رنج می برید می توانید با استفاده از تونل مه دریا به سلامت بدن خود کمک کنید و لحظاتی بدون هر گونه مشکلی در تونل مه باشید . تونل مه دریا در یک فضای نیم دایره و زیبا تهیه شده است و دائما پر از اکسیژن خالص است.

 • توجه:این رویداد صرفا جهت اطلاع رسانی ثبت شده است. لطفا قبل از هرگونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد استعلام نمایید.
 • برچسب ها

 • پرسش و پاسخ

  برای ثبت پرسش باید در تیکت هال ثبت نام کنید، و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

خبرنامه برای دریافت اطلاعات جدیدترین رویدادها و تخفیف ها ثبت نام کنید.
مشخصات تماس 24/7

پشتیبانی: 09928388472

مجوزها